----------------Yedek Parçada Güvenin ve Kalitenin Adresi---------------
Satış Politikası Sözleşmesi

FATİH GÜVEN MOTOR

 

SATIŞ-PAZARLAMA POLİTİKASI

FATİH GÜVEN MOTOR  ailesi olarak uyguladığımız satış-pazarlama politikamızda, müşterilerimizle ilişkilerimiz, sade ve dürüstlük temeline dayalıdır. Müşteri ilişkileri yönetim anlayışımızda, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilke edinilmiştir.

Geniş satış-pazarlama ve hizmet ağıyla FATİH GÜVEN MOTOR  , belirlediği satış politikası ve stratejik hedefler doğrultusunda en etkin satış ve satış sonrası hizmete ve sektörde en kaliteli ürün yelpazesine sahip olan markası ile yoluna devam etmektedir.

FATİH GÜVEN MOTOR , her bir ürünü, her tedarikçisi ve her son kullanıcısı için imalat standartlarının tanıtımı ve eğitimleriyle satışını desteklemektedir. Satış sonrası takip de grubun görev tanımları içinde yer almaktadır.

Tüm markalı ürünlerimizden alan müşteri portföyümüzle veri tabanımız oluşturulmaktadır. Veri tabanıyla sürekli ilişki kurulması ile marka bilinirlilik, beklentiler ve beklentilerin karşılanması güncellenmektedir.

Ürünlerimizin tanınırlığını ve bilinirliliğini artırarak, marka değerini desteklemek, müşterimizin satın almakta olduğu ürünü iyi tanımasını ve bilinçli kullanmasını sağlamak pazarlama ve satış grubunun asli görevlerindendir. Bu görevlerin en iyi şekilde yerine getirilmesi, ileriki projelerimiz için, iyi referansla gelecek yeni müşteri potansiyelimizi pozitif etkiler.

FATİH GÜVEN MOTOR  menfaatlerini ve kaynaklarını maksimum düzeyde korumak amacıyla satış-pazarlama yönetiminin esaslarını belirlemek, ihtiyaç ve taleplerin karşılanması için yapılan pazarlama işlemlerinin yetki ve sorumlulukları ile kapsam ve işleyişini tarif etmek.

FATİH GÜVEN MOTOR  Genel Politikalar Ve Kurallar belirlenirken,  pazarlama işlemlerinin iç kontrol mekanizmaları çalıştırılarak ve maksimum verim ile yürütülmesi amacı ile satış-pazarlama birimi oluşturulmuştur. Tüm satış işlemleri satış biriminin belirlediği prosedürler doğrultusunda gerçekleştirilir.

FATİH GÜVEN MOTOR  kaliteli ürünü, zamanında, rekabetçi şartlarda sağlayabilen, kendi konusunda uzmanlaşmak için araştırmaya ve geliştirmeye önem veren, Çevre ve İş Güvenliği konularında ulusal ve uluslararası standartlara uygun, çağdaş yönetim anlayışına sahip firmalar ile uzun vadeli iş ilişkileri kurar.

Ürünlerimizin satış başarısı bunların kalitesiyle yakından ilgilidir ve müşterilerimizin sürekli artan kalite gereksinimlerine cevap verebilme hedefimizle de doğrudan bağlantılıdır. Yerel ve uluslararası pazarlarda gittikçe sertleşen bir rekabet ortamında, kalite gittikçe artarak önemli bir faktör haline gelmeye devam ediyor.

 

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et